Studio Ruchu SK-ART istnieje od 2009 roku, zostało założone przez Katarzynę Przęczek , aby móc dzielić się swoimi umiejętnościami i pasją do tańca z dziećmi i młodzieżą. Swój dyplom zdobyła w roku w 2001 w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego uzyskując wykształcenie specjalistyczne Instruktor Tańca. Wcześniej przez prawie 12 lat tańczyła, początkowo 10 lat taniec towarzyski następnie w grupie tańca nowoczesnego. Od roku 2004 jest również członkiem Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego. Jej uczniowie to dzieci od 3 go roku życia, ale również osoby dorosłe:) Jednak największą satysfakcję daje jej praca z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Zajęcia taneczne Studio Ruchu SK-ART prowadzone są na terenie szkół podstawowych, przedszkoli, gimnazjów, a także w ośrodkach sportu, domach kultury i innych placówek edukacyjnych.

Na zajęciach łączymy różne techniki i style taneczne , głównie bazując na hip-hopie.

Dzieci poznają podstawy stylów:

* Jackson

* Dance

* Dancehall

* Krump

* Bollywood

* Funky

Nasza kadra to bardzo charyzmatyczni, młodzi, przygotowani do pracy z dziećmi pedagodzy (zakładka Instruktorzy), którzy całym sercem oddani są swojej pracy. Uwielbiani przez dzieci uczą aktywnego spędzania czasu i dobrych, zdrowych nawyków, kształtują sylwetki dzieci, dbają o odpowiednie rozciągnięcie i pracę mięsni.

Na początku każdego roku szkolnego przeprowadzamy bezpłatne zajęcia pokazowe, a na zakończenie każdego semestru współpracując z kadrą danej placówki organizujemy pokazy dzieci przy okazji festynów, Dnia Babci czy innej uroczystości oraz rozdajemy dzieciom pamiątkowe Dyplomy i drobne upominki.

Od 2008 roku STUDIO RUCHU SK-ART jest również organizatorem obozów wakacyjnych i zimowych dla dzieci i młodzieży (więcej w zakładce obozy)

W roku 2010 r STUDIO otworzyło swoją stacjonarną placówkę w Przeginii gmina Jerzmanowice- Przeginia. Odbywają się tam zajęcia fitness dla Pań, zajęcia baletu, kung fu dla dzieci, zajęcia Zumby i Zumby Kids . Organizujemy Bale przebierańców, Zabawy Andrzejkowe,. Można również zorganizować tam Urodziny dla swojego dziecka:)

We wrześniu 2014 r otwieramy kolejne stacjonarne Studio tym razem w gminie Czernichów w Przeginii Duchownej.

Podsumowując jeśli chcesz, aby Twoje dziecko mogło uczestniczyć w super energicznych zajęciach, aby w Twojej Szkole czy Przedszkolu zorganizować zajęcia pokazowe Zadzwoń do Nas lub skontaktuj się przez formularz, resztę załatwimy już za Ciebie

ZDROWIE, PASJA, AKTYWNOŚĆ, ENERGIA !!!

Zapraszamy na zajęcia 🙂