ZDROWIE, PASJA, AKTYWNOŚĆ, ENERGIA !!!

Studio Ruchu SK-ART istnieje od 2009 roku, zostało założone przez Katarzynę Przęczek , aby móc dzielić się swoimi umiejętnościami i pasją do tańca z dziećmi i młodzieżą. Swój dyplom zdobyła w roku w 2001 w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego uzyskując wykształcenie specjalistyczne Instruktor Tańca. Wcześniej przez prawie 12 lat tańczyła, początkowo 10 lat taniec towarzyski następnie w grupie tańca nowoczesnego. Od roku 2004 jest również członkiem Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego. Jej uczniowie to dzieci od 3 go roku życia, ale również osoby dorosłe:) Jednak największą satysfakcję daje jej praca z dziećmi w wieku przedszkolnym.


Zajęcia taneczne Studio Ruchu SK-ART prowadzone są na terenie szkół podstawowych, przedszkoli, gimnazjów, a także w ośrodkach sportu, domach kultury i innych placówek edukacyjnych.
Na zajęciach łączymy różne techniki i style taneczne , głównie bazując na hip
-hopie.Dzieci poznają podstawy stylów:

Jackson,Dance,Dancehall, Krump,Bollywood,Funky

Nasza kadra to bardzo charyzmatyczni, młodzi, przygotowani do pracy z dziećmi pedagodzy (zakładka Instruktorzy), którzy całym sercem oddani są swojej pracy. Uwielbiani przez dzieci uczą aktywnego spędzania czasu i dobrych, zdrowych nawyków, kształtują sylwetki dzieci, dbają o odpowiednie rozciągnięcie i pracę mięśni.
Na początku każdego roku szkolnego przeprowadzamy bezpłatne zajęcia pokazowe, a na zakończenie każdego semestru współpracując z kadrą danej placówki organizujemy pokazy dzieci przy okazji festynów, Dnia Babci czy innej uroczystości oraz rozdajemy dzieciom pamiątkowe Dyplomy i drobne upominki.

Od 2008 roku STUDIO RUCHU SK-ART jest również organizatorem obozów wakacyjnych i zimowych dla dzieci i młodzieży (więcej w zakładce obozy)
We wrześniu 2014 r otwieramy kolejne stacjonarne Studio tym razem w gminie Czernichów w Przeginii Duchownej.

Podsumowując jeśli chcesz, aby Twoje dziecko mogło uczestniczyć w super energicznych zajęciach, aby w Twojej Szkole czy Przedszkolu zorganizować zajęcia pokazowe Zadzwoń do Nas lub skontaktuj się przez formularz, resztę załatwimy już za Ciebie

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA! 🙂