212015Lip
Obóz w Czarnym Dunajcu

Obóz w Czarnym Dunajcu

Zbiórka o godzinie 11:00 przy hotelu witek węzeł Modlniczki, odjazd 11:30

Co zabrać?

– na basen : klapki, ręcznik kąpielowy inny niż do kąpieli, strój kąpielowy, okularki, na wszelki wypadek, (basen 140 cm) suszarka do włosów, skrzydełka do pływania dla dzieci nieumiejących pływać koło itp. – ciepłą odzież : -coś ciepłego na treningi: (bluza rozpinana, dres, t-shirty z długim rękawem), -buty na zmianę: kapcie, buty pełne do chodzenia na zewnątrz -buty na treningi: jedne adidasy na grubszej podeszwie, baletki, mogą być zamiast baletek grubsze skarpetki-ciemne, -ubrania: dużo koszulek bawełnianych, długie spodnie dresowe, normalne ubrania, na co dzień. -przybory kosmetyczne: ręcznik mały do twarz, ręcznik duży do kąpieli

*MOŻNA ZROBIĆ LISTĘ RZECZY! -przybory do rysowania, gry: kredki, flamastry, bierki, karty, miniaturowe szachy, nie brać dużych gier planszowych

* SPRZĘT TYPU GAME BOY, TABLET CZY TELEFON, DZIECI BIORĄ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!!

*PROGRAM ZDROWEGO TRYBU ŻYCIA I ODŻYWIANIA!!! – do autokaru nie dajemy napoi gazowanych -ogólny zakaz jedzenia niezdrowych rzeczy (chipsy, coca-cola,żelki, słodycze itp.) podczas całego obozu

TELEFONY DO KADRY

Anita Tomana-Kamińska-  503 997 577

Elżbieta Przęczek- 535 805 202

Beata Burtan- 695 853 041

Jakub Margosiak-  663 216 016